HERNÉ NOTEBOOKY ALIENWARE

Vychutnajte si vysokovýkonné hranie na notebookoch s klasickým dizajnom a dômyselnou technikou.

Notebooky Alienware

HERNÉ NOTEBOOKY ALIENWARE

Neuveriteľne tenký dizajn a neúprosná sila nových Alienware m15 a m17 vám umožnia hrať ako nikdy predtým. Vďaka vysokoúčinnej regulácii napätia a nášmu novému priemyselnému dizajnu Legend ako aj vďaka procesorom Intel® Core ™ i9HK.

 


 

HERNÉ NOTEBOOKY

 

Notebooky vďaka ktorým sa ponoríte hlbšie do hry.

 

Notebooky Alienware Area-51m

Alienware AREA-51m

Revolučný 17-palcový herný prenosný počítač s rozšíriteľnými, pretaktovateľnými stolnými procesormi 9. Gen Intel® Core ™ a grafikou NVIDIA Geforce RTX a šasi zliatiny horčíka.

Notebooky Alienware m15

Alienware m15

Nový Alienware m15 je tenší a ľahší ako predchádzajúca generácia. Obsahuje pokročilú technológiu Alienware Cryo-Tech v3.0 a najnovšie v grafiky NVIDIA®.

Notebooky Alienware m17

Alienware m17

Najtenší 17″ prenosný počítač značky Alienware vôbec. S voliteľnou vysokoúčinnou 8-fázovou reguláciou napätia, chladením Cryo-Tech v3.0 a novým priemyselným dizajnom Legend.

 


 

Dynamický výkon Alienware

Dynamický výkon

Notebooky Alienware sú navrhnuté s medeným chladením, displejmi Quad HD +, vysokovýkonnými procesormi a najnovšími procesormi Intel® Core pre pôsobivý jednotný zážitok, ktorý oživí vaše hry. Aby vám poskytli mimoriadny výkon, sú vybavené grafikou NVIDIA® GeForce RTX ™ a najnovšou technológiou NVIDIA®, ako je sledovanie ray tracing, DLSS a vylepšené grafické spracovanie AI.

 


 

Premyslený dizajn a funkčnosť Alienware

Premyslený dizajn a funkčnosť

Každý prenosný počítač Alienware je vyrobený zo zliatiny horčíka pre trvalý, elitný pocit, ktorý je ľahko prenosný. Štvorzónová, viacfarebná RGB klávesnica vám ponúka ovládacie a programovateľné klávesy AlienFX.