NOVÝ HERNÝ NOTEBOOK ALIENWARE 17 R5

NAVRHNUTÝ, ABY SPÔSOBILI ROZRUCH. 17-palcový herný prenosný počítač je strojom, ktorý je navrhnutý pre VR s modernizovanou chladiacou technológiou a pretaktovateľným procesorom novej generácie.

OPERAČNÝ SYSTÉM

So systémom Windows 10 Home – Rozdeľte hranice a ponorte sa do hry s grafickou úpravou realistickejšou ako kedykoľvek predtým vďaka možnostiam multi-thread scaling v novom Alienware 17 R5.

NAVRHNUTÝ TAK, ABY PRINIESOL VÝKONOVÝ KNOCK-OUT

Alienware 17 ponúka najnovšie procesory Intel Core™. Tento stroj je mechanicky skonštruovaný s vylepšenou tepelnou technológiou Alienware Cryo-Tech V2.0 plus s tenkým dizajnom a výkyvným smerom dopredu, ktorý umožňuje získať maximálny výkon zo špičkových komponentov. Vďaka modernizovanému systému chladenia a najmodernejšiemu vetraniu môže váš systém zostať v pohode aj pri extrémnom grafickom tlaku.

Vyrobený z prvotriednych materiálov, tento stroj využíva zliatinu horčíka pre tuhosť, meď pre lepší výkon, eloxovaný hliník pre extra ochranu a oceľ pre hmatový komfort. S podporou NVIDIA® GTX1080 pretaktovanej priamo od výroby môžete hrať na úplne novej úrovni.

KALIBRUJTE OVLÁDACIE PRVKY

Teraz máte kontrolu nad hardvérovým a softvérovým prostredím. Môžete nielen prispôsobiť hardvér pre každú hru, ktorú hráte, môžete prispôsobiť priestor a nastavenie tak, aby váš softvér vyzeral a cítil presne tak, ako to chcete bez toho, aby ste prerušili vašu hru alebo iné činnosti.

HERNÁ KNIŽNICA

HERNÁ KNIŽNICA

Jednoducho použiteľné rozhranie spája všetky vaše rôzne systémové nastavenia s hernou knižnicou a umožňuje jednoduchý prístup k herným informáciám. Príkazové centrum umožňuje ľahký prístup k vašim hrám a možnosť jemne doladiť nastavenia pre každú z nich. Vytvorte si jedinečný herný profil a zostane presne tak, ako chcete, bez ohľadu na to, kde ste ju spustili.

ALIENFX OSVETLENIE

ALIENFX OSVETLENIE

Uložte nové témy, priraďte ich k hrám a upravte periférne nastavenia pomocou nového hardvéru a softvéru AlienFX, ktorý podporuje plné hodnoty RGB a až 16,8 milióna farieb. Zahrnuté je nové používateľské rozhranie na vytváranie a mapovanie nových efektov na úrovni systému, takže môžete riadiť osvetlenie a nastavenia z tých istých ovládacích prvkov. Výber systémov a hardvéru ponúka aj nastavenia pre skupinové klávesové klávesy.

UPRAVTE SVOJU FAREBNÚ HRU.

Teraz ponúkame vaše obľúbené notebooky Alienware v epických čiernych alebo strieborných prevedeniach.

KLÁVESNICA AKO ŽIADNA INÁ

KLÁVESNICA AKO ŽIADNA INÁ

S inovovanou klávesnicou Alienware TactX je teraz podporovaný n-key rollover, ktorý umožňuje viac ako 108 kľúčových príkazov pre maximálne akcie za minútu. Je to jediná klávesnica na prenosnom počítači s 2,2 mm zdvihom, čo umožňuje rýchlu reakciu na akékoľvek stlačenie klávesov. Oceľová zadná doska ponúka tuhosť a jednotnú spätnú väzbu, ktorá zaručuje, že zostane funkčná až pre 10 miliónov stlačených klávesov.

Vytvorte osobnejší vzhľad vášho zariadenia pomocou nového a vylepšeného produktu AlienFX. Navrhnuté s optimalizovaným osvetlením AlienFX s podporou RGB LED a teraz podporované na viac ako 170 hrách s možnosťou vytvárať a preberať jedinečné témy.

* Zobrazený obrázok je voliteľná klávesnica podsvietenia RGB ONE KEY. Ponuka klávesnice sa môže líšiť podľa krajiny a regiónu.

NAVRHNUTÉ PRE VR

NAVRHNUTÉ PRE VR

Ponorte sa do zážitkov virtuálnej reality s ohýbaním myslenia pomocou systému VR-ready, ktorý prechádza certifikáciami Oculus Ready a Vive Optimized.

Uvidíte najnovšie herné tituly AAA a obsah VR tak, ako boli určené. Dosiahnite novú úroveň prítomnosti napájanú technológiou NVIDIA® VRWorks. Realistické vizuálne, zvukové, dotykové interakcie a simulované prostredie sú vaša nová virtuálna realita. A s grafickou kartou NVIDIA® GeForce® 10 a najnovšími, najväčšími CPU Alienware 17 presahuje to, čo sa očakávalo.

NIČ MEDZI VAMI A HRANÍM

NIČ MEDZI VAMI A HRANÍM

Technológia NVIDIA® G-Sync, ktorá je k dispozícii na vybraných modeloch, prináša vďaka synchronizovaným obnovovacím frekvenciám na GPU v počítači s technológiou GeForce® GTX plynulý a najrýchlejší zážitok, čím eliminuje trhanie obrazu a minimalizuje stutter a oneskorenie vstupu.

Presvedčte sa, aký rozdiel môže mať rozsiahla 17-palcová obrazovka LCD s podporovanými možnosťami FHD, QHD 120 Hz a UHD – všetko s protišmykovým povrchom.

Displej QHD 120Hz je navrhnutý tak, aby poskytoval najjemnejší herný zážitok so 4-milisekundovou odozvou, široký pozorovací uhol a 400 úrovní jasu. Panel UHD ponúka 100% farebný gamut pre neuveriteľný, nasýtený rozsah červených, zelených a modrých farieb (v porovnaní s 72% ponúkanými QHD a FHD).

REVOLUČNÝ NOVÝ SPÔSOB POUŽÍVANIA POČÍTAČA

REVOLUČNÝ NOVÝ SPÔSOB POUŽÍVANIA POČÍTAČA

Voliteľné sledovanie očí od spoločnosti Tobii dodáva novú formu ovládania sledovaním vášho povedomia a reflexov pomocou špičkových herných analýz, aby váš Alienware 17 cítil vašu prítomnosť a vidí to, čo vidíte.

NÁSTROJE, KTORÉ POTREBUJÚ HRÁČI

NÁSTROJE, KTORÉ POTREBUJÚ HRÁČI

Alienware 17 bol vylepšený, aby hráčom poskytol nástroje, ktoré potrebujú tak aby boli najlepší.

Killer ™ Wireless: Killer DoubleShot ™ Pro poskytuje káblové a bezdrôtové sieťové nastavenie, ktoré uprednostňuje internetový prenos a prenos údajov do najdôležitejších aplikácií pre vás. Voliteľný nástroj Killer 1550 umožňuje maximálnu priepustnosť až 1,73 Gb / s pre ešte vyššiu rýchlosť hier.

Podpora Alienware Graphics Amplifier: Umožňuje zabezpečenie budúcej aktualizácie celej dĺžky, dvojrozmernej grafiky a ďalšieho 4-portového rozhrania USB 3.0 pre pridanie periférnych zariadení. Pridali sme pripojenie PCIe x4 Gen 3 s vyhradenou priepustnosťou pre pripojenie, ktoré je vynikajúce aj pre Thunderbolt.

Port typu Thunderbolt typu C:Tento port pre viacnásobné použitie je pripravený na použitie ako port USB 3.1, ktorý ponúka 10 Gbps prenosu dát, pripojenie Thunderbolt s kapacitou 40 Gbps alebo dokonca DisplayPort umožňujúce rôzne monitory podporujúce protokol DP.

Dlhšia životnosť batérie: Alienware 17 obsahuje batériu s výkonom 68 W a voliteľnou  lítium-iónovou batériou 99 Whr * . Ponúkame maximálne povolené množstvo batérií s batériou 99 Wh, čím sa skladuje a dodáva viac energie ako akýkoľvek iný prenosný počítač pre dlhšiu neprerušovanú hru. Nový Alienware 17 dokáže podporiť až 10 hodín výdrže batérie, ako je testované s batériou 99 Whr a konfiguráciou FHD LCD. 

Jednotka pevného disku:Načítajte svoje hry rýchlejšie, získajte ochranu pred otrasmi a vibráciami, lepšiu rýchlosť a kapacitu a oveľa viac. Jednotky SSD robia prakticky žiadny šum a menej porúch, pretože nemajú žiadne pohyblivé časti. Tichší systém znamená, že môžete lepšie určiť každý krok vášho nepriateľa.

Počujte každý bojový krik: Vďaka vylepšenému dizajnu je nainštalovaná väčšia a efektívnejšia reproduktorová skrinka, čím sa zlepšuje audio výstup pre jasnejší a dramatický zážitok zo hry.

Vyčistite pracovnú plochu a stôl: Vyhnite sa prebytočným káblom a objavte dizajn „stolového režimu“, kde väčšina vašich kritických spojení a portov je na zadnej strane a preč.

PORTY A SLOTY

PORTY A SLOTY

1. Port SuperSpeed ​​USB 3.0 typu A
2. Killer Networks Port E2500 Gigabit Ethernet RJ-45
3. Mini-Display Port 1.2 (certifikovaný) výstup
4. Výstup HDMI 2.0
5. Port 3 Thunderbolt ™
6. Port Alienware Grafický zosilňovač
7. Napájací / DC vstupný konektor
8. port Noble Lock (kábel a zámok sa predávajú samostatne)
9. Port SuperSpeed ​​USB 3.0 typu C. |
10. Port SuperSpeed ​​USB 3.0 typu A s technológiou PowerShare
11. Slúchadlá s 1/8 „portom (možnosť pripojenia na analógový audio mikrofón / analógový vstup) |
12. Audio porty 1/8“ (kompatibilné s inline mikrofónnymi slúchadlami)

ROZMERY A HMOTNOSTI

ROZMERY A HMOTNOSTI

1. Výška: 29,9 mm (1,18 „)
2. Šírka: 424 mm (16,7“)
3. Hĺbka: 332 mm (13,1 „)
Priemerná hmotnosť: 4,42 kg (9,74 libier) *

ZÁKLADNÉ PRÍSLUŠENSTVO PRE VÁŠ ALIENWARE 17

Maximalizujte výkon vášho notebooku Alienware 17 so základným príslušenstvom doporučeným spoločnosťou Dell. Pozrite sa na tieto skvelé produkty a ďalšie v eshope.

ALIENWARE 34 ZAKRIVENÝ HERNÝ MONITOR AW3418DW

ALIENWARE 34 ZAKRIVENÝ HERNÝ MONITOR AW3418DW

Vylepšite všetky činnosti na tomto 34-palcovom zakrivenom monitore s rozlíšením WQHD, prispôsobiteľným osvetlením AlienFX a technológiou NVIDIA® G-Sync ™.

ALIENWARE 25 HERNÝ MONITOR AW2518H

ALIENWARE 25 HERNÝ MONITOR AW2518H

Vlastné osvetlenie AlienFX vyniká na tomto 25-palcovom monitore s obnovovacou frekvenciou 240 Hz, časom odozvy 1 ms a technológiou NVIDIA® G-Sync ™.

ALIENWARE 25 HERNÝ MONITOR AW2518HF

ALIENWARE 25 HERNÝ MONITOR AW2518HF

Očakávajte bezproblémové hranie hier na tomto 25-palcovom monitore s obnovovacou frekvenciou 240 Hz, časom odozvy 1 ms a technológiou AMD FreeSync ™.

ALIENWARE PRO GAMING KLÁVESNICA AW768

ALIENWARE PRO GAMING KLÁVESNICA AW768

Získajte konkurenčnú výhodu pre každú hru s touto mechanickou klávesnicou s hnedými spínačmi, 15 programovateľnými funkciami makro kľúča, palubnou pamäťou a 13 RGB svietiacimi zónami.

ALIENWARE ELITE GAMING MOUSE AW958

ALIENWARE ELITE GAMING MOUSE AW958

Vypočítajte neuveriteľnú rýchlosť a kontrolu citlivosti pomocou optického snímača 12 000 DPI, až 13 programovateľných tlačidiel a osvetlenia AlienFX RBG.

ALIENWARE GRAFICKÝ ZOSILŇOVAČ

ALIENWARE GRAFICKÝ ZOSILŇOVAČ

Zvyšte svoju hrateľnosť pomocou výkonného zosilňovača, ktorý rozpútava ohromujúce grafické hry 4K a hry virtuálnej reality. Kompatibilné s vybranými notebookmi Alienware a stolnými počítačmi.

PODPORA SPOLOČNOSTI DELL

PODPORA SPOLOČNOSTI DELL

Z ovládačov a príručiek k diagnostickým nástrojom a náhradným dielom máte podporu produktov spoločnosti Dell.