Nový Alienware m15 je viac než len posledná novinka pre hráčov hrajúcich kdekoľvek. So šírkou len 17,9 mm a hmotnosťou 4,78 lb je to náš najtenší a najľahší 15-palcový herný notebook doteraz. Ponúka grafiku až do NVIDIA® GeForce® GTX pre špičkový výkon.

Okrem mimoriadneho výkonu a prenosnosti ponúka m15 aj najlepšiu výdrž batérie zo všetkých notebookov Alienware. Má batériu s kapacitou 60 Wh, ktorú môžete inovovať na 90 Wh, takže sa pri nečinnom systéme nemusíte na ceste zastaviť až 17 hodín.


Tenký a ľahký herný notebook Alienware m15

ZÁMERNE TENKÝ ALIENWARE M15. ROZHODNE BEZ KOMPROMISOV.

Prežitie najtenšieho: V porovnaní s notebookom Alienware 13 je o 5% tenší a o 20% ľahší, takže sa môžete voľne pohybovať a nechať sa uniesť hrou, kamkoľvek sa vyberiete.

Menší rám. Väčší obraz: Prvý skutočne tenký rám displeja umožňuje naplno využiť zobrazovací priestor, vďaka čomu obrazy so svižnými farbami ožijú a vtiahnu vás ešte hlbšie do hry.

Hranie v prémiovej kvalite: Notebook Alienware m15 je zložený zo špičkových priemyselných materiálov ako horčíková zliatina, čo je najľahší štrukturálny kov na svete, a starostlivo navrhnutý pre používateľský zážitok postavený na silnom výkone. Horčíková zliatina má nízku hmotnosť, no zvyšuje pevnosť, oceľ je príjemná na dotyk a meď v tepelnom module bráni zahrievaniu grafiky a procesorov.

Bezproblémová grafika: Keď stúpa tlak, plynulá grafika aj pri rýchlom pohybe je kľúčová. Preto vytvárame úžasný a pôsobivý zážitok pri hraní hier na displeji s rozlíšením Full HD (1920 x 1080) a frekvenciou obnovovania 144 Hz, pre neuveriteľne vysokú frekvenciou snímok za sekundu.


Dominantný výkon Alienware m15

DOMINANTNÝ VÝKON ALIENWARE M15

Chladnokrvný v každej situácii: Výnimočný chladiaci systém s termoregulačnou technológiou Cryo v 2.0 umožňuje systému využívať TDP grafického jadra na 100 % a neprehrievať sa ani vtedy, keď budete hrať skutočne naplno.

Výkon na plné obrátky: Alienware m15, ktorý je vybavený procesormi Intel® Core™ i7 8. generácie, grafickými kartami NVIDIA® GeForce® GTX a až 32 GB pamäte DDR4 s frekvenciou 2 666 Mhz, zaručuje vysoký výkon pre nerušené hranie hier a ďalšie aktivity.

Dostatok ukladacieho priestoru: Vychutnajte si rýchlejšie načítavanie a tichší systém vďaka viacerým možnostiam ukladania údajov vrátane Intel® Optane™ SSD, PCIe M.2 a vysokokapacitných hybridných pevných diskov s 8 GB pamäťou SSD.


ALIENWARE CRYO-TECH V2.0

Pokročilá tepelná technológia Alienware Cryo-Tech v2.0 optimalizuje chladenia súčasti, vďaka čomu sa maximalizuje celkový výkon a notebook ostáva na dotyk chladným. Pozrime sa bližšie na naše inovatívne riešenie chladenia.

Dvojité nasávanie a odsávanie: Tenké a ľahké šasi uprednostňuje výkon prevedením s dvoma ventilátormi, ktoré nasáva studený vzduch zo spodných otvorov a vypúšťa ho zo zadných a bočných otvorov, čím zaručuje optimálne chladenie hlavných súčastí.

Vysokonapäťový ventilátor: Ohňovzdorný ventilátor z tekutých kryštálov má 0,2-milimetrové čepele, objímkové ložiská a trojfázové ovládanie ventilátora, čo vytvára menej trenia a zaručuje efektívnejšiu cirkuláciu vzduchu. Viac ako 90 jedinečných čepelí chladí procesor aj grafický procesor.

Tepelné trubice vyrovnávajúce zaťaženie: Dynamika tepelnej aktivity pri hlavných súčastiach, ako sú grafický procesor a procesor, je rozumne distribuovaná na 2,5-milimetrové a 6-milimetrové kompozitné medené tepelné trubice.

Husté medené zásobníky: Alienware m15 ponúka najlepšie povrchové teploty vo svojej triede hlavne vďaka tepelnému modulu navrhnutému s 48,6 cm3 medených zásobníkov.


Farebné prevedenie Alienware m15

VYBERTE SVOJ ŠTÝL

Vyberte si zbraň: Vyberte si vzhľad, ktorý sa najviac hodí k vášmu štýlu K dispozícii je strieborná farba so saténovou povrchovou úpravou alebo červená s jemnou povrchovou úpravou.

Dostupnosť farieb sa môže líšiť v závislosti od regiónu.


Alienware grafický zosilňovač

POZDVIHNITE GRAFIKU NA NOVÚ ÚROVEŇ

Voliteľný grafický zosilňovač Alienware podporuje novú generáciu grafických kariet NVIDIA® a AMD a je vybavený ďalším 4-portovým rozbočovačom USB 3.0 na pridané periférne zariadenia. Vďaka samostatnej karte PCI-Express X4 3. generácie s celkovou rýchlosťou až 40 Gb/s môžete pokojne zabudnúť na nevýhody súvisiace so zdieľaným pripojením.


Nevyhnutný nástroj pre pravých hráčov hier

NEVYHNUTNÝ NÁSTROJ PRE HRÁČOV

Zvýraznite svoju prítomnosť: Integrovaná predná kamera ponúka neuveriteľnú ostrosť vďaka rozlíšeniu FHD. Zvýraznite každý bojový pokrik s dvomi mikrofónmi s najlepšou funkciou hlasovej podpory vo svojej triede od asistentky Cortana systému Windows.

Sieťové pripojenie Killer™: Sieťová karta Killer™ E2500 s radičom Gigabit Ethernet je navrhnutá tak, aby poskytovala neuveriteľnú priepustnosť a nižšiu latenciu počas hrania hier, čím výrazne redukuje akékoľvek zaostávanie alebo vibrácie. Voliteľná karta Killer 1550 umožňuje inovovať až na maximálnu priepustnosť 1,73 GB/s pre ešte rýchlejšie hranie a uprednostnenie internetového prenosu a streamovanie údajov s kartou Killer DoubleShot™ Pro a.

Jeden port pre všetko: Získajte prístup k širokej škále portov s portom Thunderbolt™ 3. Medzi jeho funkcie patrí port USB 3.1, ktorý ponúka prenos údajov rýchlosťou 10 GB/s, pripojenie Thunderbolt s pripojením rýchlosťou 40 GB/s alebo výstupný port DisplayPort v1.3, ktorý umožňuje pripojiť viacero monitorov podporujúcich protokol Display Port.


NOVÝ SOFTVÉR ALIENWARE COMMAND CENTER

Vytvorili sme inovatívny softvér špeciálne navrhnutý tak, aby maximalizoval váš herný zážitok, doladil všetky herné a systémové nastavenia, riešil problémy a šetril čas.


Porty a sloty Alienware m15

PORTY A SLOTY

1. 2 porty SuperSpeed USB 3.1 Type A | 2. Výstupný port HDMI 2.0 | 3. Výstupný port Mini-Display 1.3 | 4. Port Thunderbolt™ 3 | 5. Port grafického zosilňovača Alienware | 6. Napájací port | 7. Otvor na zámok Noble (kábel a zámok sa predávajú samostatne) | 8. Sieťová karta Killer™ Networks E2500 Gigabit Ethernet | 9. Port USB SuperSpeed 3.1 Type-A s technológiou Powershare | 10. 1/8-palcový port na výstup zvuku (kompatibilný so slúchadlami so vstavaným mikrofónom)


Rozmery a hmotnosť Alienware m15

ROZMERY A HMOTNOSŤ

1. Výška: vpredu 17,9 mm (0,705″) – vzadu 21 mm (0,83″) | 2. Šírka: 363 mm (14,3″) | 3. Hĺbka: 275 mm (10,8″) | Hmotnosť: 2,16 kg (4,78 lb)

Ďalšie informácie získate na adrese: www.alienware.com