OHROMUJÚCE VIZUÁLNE PRVKY ALIENWARE M17. TENKÝ DIZAJN.

Najtenší a najľahší 17″ notebook Alienware než kedykoľvek predtým. Je vyrobený zo zliatiny horčíka a pýši sa výnimočnou životnosťou batérie a dynamickým pretaktovaním počítača.


Alienware m17

ĽAHKÉ CESTOVANIE. VEĽKÉ VÍŤAZSTVÁ.

Nový Alienware m17 je viac ako len najnovšíe v on-the-go herné zariadenie. Je to náš najtenší 17-palcový herný notebook, ktorý prichádza len s hrúbkou 23 mm a a hmotnosťou 2,63kg. Aby vám poskytol výkonný výkon, je nabitý grafikou NVIDIA® GeForce RTX ™ a najnovšou technológiou NVIDIA®, ako je RayTracing, DLSS a vylepšené AI vykresľovanie grafiky.

Okrem výnimočného výkonu, je m17 navrhnutý pre úžasnú životnosť na batérie s 60WHr batériou alebo voliteľnou až 90WHr batériou.


Tenký a krutý zároveň

ÚMYSELNE TENKÝ. ROZHODNE KRUTÝ.

Prežitie najtenších: porazte každého súpera strojom Alienware m17, ktorý je navrhnutý tak, aby bol našim najtenším a najľahším 17 ”herným notebookom. Vyrobený s prísnymi konštrukčnými toleranciami a špičkovými materiálmi, zabezpečuje optimálny výkon bez toho, aby sa zbytočne míňala energia.

Väčší obraz: Model M17 je navrhnutý pre maximálnu prenosnosť, s väčším 17,3″ displejom vás vtiahne ešte hlbšie do hry.

Prémiové hranie: Vyrobený z vysoko kvalitných priemyselných materiálov, ako je horčíková zliatina – jeden z najľahších konštrukčných kovov na svete. Alienware m17 je starostlivo navrhnutý tak, aby poskytoval užívateľsky príjemný výkon. Zliatina horčíka zlepšuje tuhosť, oceľ zaisťuje hmatové pohodlie a meď v tepelnom module udržuje grafiku a procesor chladné.


Vysoký výkon na povel

VÝKON NA POVEL

Udržuje svoj chlad: Vynikajúci chladiaci systém s termálnou technológiou Cryo-Tech v2.0 vám umožní pretaktovať váš procesor a zaistiť, aby váš systém zostal chladný.

Preradiť na vyššiu rýchlosť: Vyvinutý s procesorom Intel® Core ™ i9k ôsmej generácie pre ešte lepší výkon vďaka možnosti pretaktovania procesora. Najnovšia grafika NVIDIA® GeForce RTX ™ a pamäť DDR4 s kapacitou až 32 GB bezproblémovo zvládne herné ale aj iné graficky alebo výpočtovo náročné činnosti.

Optimálny zážitok z ukladania dát: Vychutnajte si rýchlejšie časy načítania a tichší systém vďaka viacerým možnostiam úložiska dát vrátane diskov PCIe M.2 SSD a vysokokapacitných hybridných pevných diskov.


Alienware m17 1

VYBERTE SI SVOJ ŠTÝL

Vyberte si zbraň: Vyberte si vzhľad, ktorý sa najviac hodí k vášmu štýlu. K dispozícii je strieborná farba so saténovou povrchovou úpravou alebo červená s jemnou povrchovou úpravou.

Dostupnosť farieb sa môže líšiť v závislosti od regiónu.


Alienware graphics amplifier

POZDVIHNITE GRAFIKU NA NOVÚ ÚROVEŇ

Voliteľný grafický zosilňovač Alienware podporuje novú generáciu grafických kariet NVIDIA® a AMD a je vybavený ďalším 4-portovým rozbočovačom USB 3.0 na pridané periférne zariadenia. Vďaka samostatnej karte PCI-Express X4 3. generácie s celkovou rýchlosťou až 40 Gb/s môžete pokojne zabudnúť na nevýhody súvisiace so zdieľaným pripojením.


Užitočný nástroj pre hráčov

NEVYHNUTNÝ NÁSTROJ PRE HRÁČOV

Zvýraznite svoju prítomnosť: Integrovaná predná kamera ponúka neuveriteľnú ostrosť vďaka rozlíšeniu FHD. Zvýraznite každý bojový pokrik s dvomi mikrofónmi s najlepšou funkciou hlasovej podpory vo svojej triede od asistentky Cortana systému Windows.

Sieťové pripojenie Killer™: Sieťová karta Killer™ E2500 s radičom Gigabit Ethernet je navrhnutá tak, aby poskytovala neuveriteľnú priepustnosť a nižšiu latenciu počas hrania hier, čím výrazne redukuje akékoľvek zaostávanie alebo vibrácie. Voliteľná karta Killer 1550 umožňuje inovovať až na maximálnu priepustnosť 1,73 GB/s pre ešte rýchlejšie hranie a uprednostnenie internetového prenosu a streamovanie údajov s kartou Killer DoubleShot™ Pro a.

Jeden port pre všetko: Získajte prístup k širokej škále portov s portom Thunderbolt™ 3. Medzi jeho funkcie patrí port USB 3.1, ktorý ponúka prenos údajov rýchlosťou 10 GB/s, pripojenie Thunderbolt s pripojením rýchlosťou 40 GB/s alebo výstupný port DisplayPort v1.3, ktorý umožňuje pripojiť viacero monitorov podporujúcich protokol Display Port.


NOVÝ SOFTVÉR ALIENWARE COMMAND CENTER

Vytvorili sme inovatívny softvér špeciálne navrhnutý tak, aby maximalizoval váš herný zážitok, doladil všetky herné a systémové nastavenia, riešil problémy a šetril čas.


Porty a konektory na m17

PORTY A SLOTY

1. 2 porty SuperSpeed USB 3.1 Type A | 2. Otvor na zámok Wedge Lock (kábel a zámok sa predávajú samostatne) | 3. Napájací port | 4. Výstupný port HDMI 2.0 | 5. Výstupný port Mini-Display 1.3 | 6. Port Thunderbolt™ 3 | 7. Port grafického zosilňovača Alienware | 8. Sieťová karta Killer™ Networks E2500 Gigabit Ethernet | 9. Port USB SuperSpeed 3.1 Type-A s technológiou Powershare | 10. 1/8-palcový port na výstup zvuku (kompatibilný so slúchadlami so vstavaným mikrofónom)


Hmotnosť a rozmery m17

Rozmery a hmotnosť

1. Výška: vpredu 18,5 mm (0,727″) – vzadu 23 mm (0,91″) | 2. Šírka: 410 mm (16,1″) | 3. Hĺbka: 292,5 mm (11,52″) | Hmotnosť: 2,63 kg (5,79 lb)*

Ďalšie informácie nájdete na www.alienware.com