Alienware 13

od: 1470,00€

Alienware 13 je silný herný notebook, ktorý je tenší a ľahší, než čokoľvek, čo sme predtým vytvorili. Vyrobený z prvotriednych materiálov a s prvotriednymi funkciami, ako je meďené chladenie, brilantný displejmi, s vysoko výkonným procesorom a grafickou kartou. Alienware 13 je navrhnutý tak, aby si si mohol užívať skvelý herný zážitok kdekoľvek a kedykoľvek.

Nie je na sklade

Kategória: SKU: AW13

Popis

Alienware 13 so systémom Windows 10 Home – Zborte hranice a ponorte sa do hry s grafikou realistickejšou ako kedykoľvek predtým vďaka schopnosti multi-thread škálovacím možnostiam nového API DirectX 12.

Alienware 13

EVOLVED POWER – NAJVÝKONNEJŠÍ 13,3″ NOTEBOOK OD ALIENWARE.

Ty si sa pýtal. My sme dodali. Spätná väzba od zákazníkov nás viedla k prvému 13,3-palcovému notebook v histórii Alienware. Quad Core procesory 7. generácie Intel Core s 5 násobne lepšou grafikou na 4K rozlíšení v kombinácii s NVIDIA GeForce® GTX grafikou 10-série vás ponórí do herného nech ste kdekoľvek. S DDR4 SDRAM pamäťou a SSD diskami, a to až o 21% tenšom dizajne s neuveriteľnou OLED technológiu má Alienware 13 viac svalov než kedykoľvek predtým.

S voliteľnou grafikou NVIDIA® GeForce® GTX 1060 a najnovšiu generáciou procesorov Intel ® je Alienware 13 schopný produkovať high-end VR zážitky. Iné konfigurácie GPU ponúkajú VR pri pripojení k Alienware grafickému zosilňovaču.

Windows Hello používa tvár pre biometrické prihlásenie, zabezpečenie systému v oveľa osobnejšom móde. S Tobi Aware softvérom Vaša výdrž batérie a celkový výkon systému bude znížený alebo zosilnený na základe vašej skutočnej prítomnosti.

Alienware grafický zosilňovač umožňuje budúcu rozšíriteľnosť vďaka veľkej desktopovej grafike a naviac získate ďalšie 4 porty USB 3.0 pre viac periférií. Vďaka špeciálnej PCI-Express X4 Gen 3 s až 40 Gb prepustnosťou sa už nikdy nebudete musieť starať o nevýhody, ktoré prichádzajú spolu s zdieľaným pripojením.

NIČ MEDZI VAMI A GAMINGOM

Dôkazom toho je 13,3″ LCD displej s možnosťou volby HD, FHD alebo rozlíšením QHD. S voliteľným QHD OLED panelom zažijete živšie farby s kontrastom 100.000: 1 a s dotykovou technológiou. Budete môcť zadať príkazy s rýchlou odozvou. Detaily zostanú ostré a jasné vďaka výnimočnej prezentácii čiernej. S vysokým farebným gamutom (Adobe 104%) sú farby skutočné a ukážu každý detail.

KLÁVESNICA AKO ŽIADNA INÁ

Zdokonalená Alienware TactX klávesnica, teraz s podporou n-key rollover, čo umožňuje viac ako 108-klávesové príkazy pre maximálnu akciu za minútu. Je to jediná klávesnica na notebooku s 2,2 mm zdvihom umožňujúca rýchlu reakciu na akékoľvek kľúčové údery. Oceľou vystužená zadná doska pre tuhosť a rovnomernú spätnú väzby so zárukou na až 10 miliónov úderov.

Vylepšený AlienFX zabezpečí unikátny vzhľad vášho stroja vďaka nastaviteľnému RGB LED osvetleniu. AlienFX osvetlenie je teraz podporované na viac ako 130 hrách s možnosťou vytvárať a sťahovať jedinečné témy.

SVOJOU KONŠTRUKCIOU A VÝKONOM KNOCKOUTUJE KONKURENCIU.

Inovatívny kĺbový záves s konštrukciou posunutou viac dopredu umožňuje lepší tepelný manažment vzadu čo poskytuje celý rad výhod – ako tenší dizajn, lepšie vetranie, vyššiu kvalitu zvuku a organizáciu vonkajších portov – to všetko pre čo najlepší herný zážitok.

NAVRHNUTÝ TAK ABY ZOSTAL V CHLADE

Chladenie je navrhnuté tak aby sa systém zvládal uchladiť aj pri dlhodobej maximálnej záťaži, čo umožňuje hrať dlhšie bez poklesu výkonu. Celý ventilačný systém tak zvláda aj extrémny grafický tlak.

POČUŤ KAŽDÝ BOJOVÝ POKRIK

Vďaka vylepšenému dizajnu boli zabudované výkonnejšie reproduktory. Vylepšený audio výstup pre čistejší a ešte viac dramatický herný zážitok.

PORIADOK NA STOLE

Vyhnite sa prebytočným káblom v “desktopovom móde” vďaka dizajnu kde sú všetky najdôležitejšie konektory a porty na zadnej strane, tak aby nezavadzali.

Alienware 13

ALIENWARE 13 PRE PRAVÝCH GAMEROV

Alienware 13 bol vylepšený, tak aby dal hráčom nástroje, ktoré potrebujú aby mohli byť najlepší.

Killer ™ Wireless: Killer doubleshot ™ Pro poskytuje káblové a bezdrôtové nastavenia siete, ktorá uprednostňuje internetovú prevádzku a dátový tok aplikácií, ktoré sú pre vás najdôležitejšie.

Thunderbolt Type-C port: Modernizovaný s širokou využiteľnosťou. Multi-použitie portu umožňuje použitie ako USB 3.1 portu s 10 Gb prenosom dát alebo ako Thunderbolt port s prenosom 40Gbps alebo ako Display Port umožňujúci pripojiť rôzne monitory podporujúce protokol DP.

Alienware grafický zosilňovač: Umožňuje budúce rozšírenie grafickéj karty takmer bez obmedzení a taktiež 4-portový USB 3.0 rozbočovač pre väčšie množstvo periférií. Pridali sme PCIe x4 Gen 3 spojenie s vyhradenou kapacitou pre pripojenie, ktorý je lepší dokonca aj ako Thunderbolt.

Získať výhodu: Solid-State Drive (SSD), aby sa vaša hra načítala rýchlejšie, aby vás neotravoval prakticky žiadny hluk a menej zlyhaní, pretože nemajú žiadne pohyblivé časti. Tichší systém znamená, že môžete lepšie určiť v každom kroku čo váš nepriateľ robí.

ZAŽITE PLNÉ SPEKTRUM

AlienFX využíva 20 rôznych farieb pre vytvorenie viac ako 25,6 miliárd unikátnych tém čím dá vášmu stroju viac osobný pohľad. AlienFX je podporovaný na viac ako 130 tituloch, osvetlenie zóny môžu byť prispôsobené reagovať na veci, ktoré sa dejú v hre. Zapnutie, vypnutie alebo pulzujúce oznámenie prípadne jednoducho drží plnú farbu. Po dokončení motívu, môžete uložiť a nahrať ho na komunitnom webe Alienware Arena, kde sa môžete podeliť o svoju vlastnú tvorbu s ostatnými. A pre časy, keď chcete niečo menej vizuálne stimulujúce AlienFX vám umožní “zhasnutie” tým, že vyradí všetky svetelné efekty až kým ste pripravení znova ho zapnúť.

Alienware COMMAND CENTER 4.6

AlienFusion: Nový režim Always Ready udrží systém v stave medzi spánkom a prebudením, takže najdôležitejšie programy môžu bežať na pozadí, zatiaľ čo stroj beží ticho a v režime s nižším výkonom.

AlienAdrenaline: Vďaka prispôsobiteľným herným a aplikačným možnostiam je výkonnostný systém optimalizovaný a monitorovaný výkonným nástrojom AlienAdrenaline, ktorý poskytuje užívateľom všetky nástroje, ktoré potrebujú, aby mohli byť o krok vpred pred konkurenciou.

Thermal Controls: Zmeniť nastavenie, sledovať vnútorné teploty a rýchlosti niektorých komponentov vnútri počítača pomocou modulu Active Thermals.

OC ovládanie: prevziať kontrolu nad pretaktovaním limitov pamäte a procesora s kontrolou OC. Monitorovať úroveň aktivity pamäti, meniť nastavenia za chodu a zapnúť / vypnúť automatický štart na jednom mieste. Môžete si vytvoriť svoj vlastný režim OC tým, že voľby upravíte voľby nastavení v časti “Customer Menu” v BIOSe OC.

KONEKTORY A PORTY

1. SuperSpeed USB 3.0 Type-C Port
2. SuperSpeed USB 3.0 Type-A Port
3. RJ-45 Killer Networks e2400 Gigabit Ethernet Port
4. Mini-Display Port 1.2 (certified) Output
5. HDMI 2.0 Output
6. Thunderbolt™ 3 Port
7. Alienware Graphics Amplifier Port
8. Power/DC-in Jack
9. Noble Lock port (cable and lock sold separately)

10. SuperSpeed USB 3.0 Type-A Port with PowerShare technology
11. Headphone 1/8″ Port (retaskable for Microphone/Line-In analog audio input)
12. Audio Out 1/8″ Ports (Compatible with inline mic headset)

ROZMERY A HMOTNOSŤ

  1. Výška: 22mm (s dotykovou obrazovkou), 24 mm (bez dotykovej obrazovky)
  2. Šírka: 330mm
  3. Hĺbka: 269mm
  4. Hmotnosť (priemerná): 2.6 Kg

Ďalšie informácie

Hmotnosť 2.058 kg
Rozmery 32.80 × 23.50 × 2.79 cm