Alienware 15

od: 1429,00€

PONORTE SA NEBEZPEČNE HLBOKO DO HRY

Doteraz najvýkonnejší 15-palcový herný notebook Alienware bol skonštruovaný s herným grafickým výkonom o 187% vyšším v porovnaní s predchádzajúcou generáciou Alienware 15.

Nie je na sklade

Kategória: SKU: AW15

Popis

Alienware 15 so systémom Windows 10 – Zborte hranice a ponorte sa do hry s grafikou realistickejšou ako kedykoľvek predtým vďaka schopnosti multi-thread škálovacím možnostiam nového API DirectX 12.

Alienware 15 - herný notebook

ZOSTAŤ V HRE

Herný zážitok na úplne novej úrovni s novou generáciou grafických kariet NVIDIA® GeForce® GTX 10-série alebo Radeon™ RX série. Alienware 15 posyktuje dostatok energie pre napájanie 100W grafickej karty ako aj pretaktovateľný procesor i7 / i7K-radu Intel® Core. Takáto sila umožňuje 4K hranie hier a je VR READY.

Alienware 15 podporuje DDR4 SDRAM pamäte s kapacitou od 8 GB do 32 GB a rýchlosťou v rozmedzí od 2400 MHz do 2667 MHz poskytujúca výnimočné zážitky, rovnako ako možnosť rozšírenia v budúcnosti.

Alienware 15 je perfektná rovnováha síl a prenosnosti. Je vyrobený z prvotriednych materiálov pre dosiahnutie najvyššej kvality spracovania a odolnosti. Zliatina horčíka zabezpečuje konštrukčnú pevnosť, eloxovaný hliník poskytuje ochranu, meď umožňuje optimálne riadenie teploty pre maximálny výkon a oceľové výstuhy prispievajú k celkovému hmatovému pohodliu.

Virtualna realita s Alienware

S voliteľnou grafikou NVIDIA® GeForce® GTX 1060 a najnovšiu generáciou procesorov Intel ® je Alienware 15 schopný produkovať high-end VR zážitky. Iné konfigurácie GPU ponúkajú VR pri pripojení k Alienware grafickému zosilňovaču.

Funkcia Windows Hello

Windows Hello používa tvár pre biometrické prihlásenie, zabezpečenie systému v oveľa osobnejšom móde. S Tobi Aware softvérom Vaša výdrž batérie a celkový výkon systému bude znížený alebo zosilnený na základe vašej skutočnej prítomnosti.

Alienware Graphic Amplifier

Alienware grafický zosilňovač umožňuje budúcu rozšíriteľnosť vďaka veľkej desktopovej grafike a naviac získate ďalšie 4 porty USB 3.0 pre viac periférií. Vďaka špeciálnej PCI-Express X4 Gen 3 s až 40 Gb prepustnosťou sa už nikdy nebudete musieť starať o nevýhody, ktoré prichádzajú spolu s zdieľaným pripojením.

NIČ MEDZI VAMI A GAMINGOM

Dôkazom toho je 15″ LCD displej s podporovaným rozlíšením FHD a podporou technológia NVIDIA G-SYNC s frekvenciou 60Hz alebo 120Hz alebo varianta s UHD rozlíšením. Všetky displeje s matnou povrchovou úpravou pre menej odleskov.

15″ displej s rozlíšením FHD a 120Hz je navrhnutý pre najplynulejší herný zážitok s 4ms dobou odozvy a širokým pozorovacím uhlom, 400 nitov jasu a NVIDIA G-sync technológia. NVIDIA G-sync prináša najhladší a najrýchlejší zážitok vďaka schopnosti synchronizovať obnovovaciu frekvenciu zobrazenie čo eliminuje trhanie obrazu a minimalizuje trhanie obrazu a vstupné oneskorenie.

KLÁVESNICA AKO ŽIADNA INÁ

Zdokonalená Alienware TactX klávesnica, teraz s podporou n-key rollover, čo umožňuje viac ako 108-klávesové príkazy pre maximálnu akciu za minútu. Je to jediná klávesnica na notebooku s 2,2 mm zdvihom umožňujúca rýchlu reakciu na akékoľvek kľúčové údery. Oceľou vystužená zadná doska pre tuhosť a rovnomernú spätnú väzby so zárukou na až 10 miliónov úderov.

Vylepšený AlienFX zabezpečí unikátny vzhľad vášho stroja vďaka nastaviteľnému RGB LED osvetleniu. AlienFX osvetlenie je teraz podporované na viac ako 130 hrách s možnosťou vytvárať a sťahovať jedinečné témy.

SVOJOU KONŠTRUKCIOU A VÝKONOM KNOCKOUTUJE KONKURENCIU.

Inovatívny kĺbový záves s konštrukciou posunutou viac dopredu umožňuje lepší tepelný manažment vzadu čo poskytuje celý rad výhod – ako tenší dizajn, lepšie vetranie, vyššiu kvalitu zvuku a organizáciu vonkajších portov – to všetko pre čo najlepší herný zážitok.

NAVRHNUTÝ TAK ABY ZOSTAL V CHLADE

Chladenie je navrhnuté tak aby sa systém zvládal uchladiť aj pri dlhodobej maximálnej záťaži, čo umožňuje hrať dlhšie bez poklesu výkonu. Celý ventilačný systém tak zvláda aj extrémny grafický tlak.

POČUŤ KAŽDÝ BOJOVÝ POKRIK

Vďaka vylepšenému dizajnu boli zabudované výkonnejšie reproduktory. Vylepšený audio výstup pre čistejší a ešte viac dramatický herný zážitok.

PORIADOK NA STOLE

Vyhnite sa prebytočným káblom v “desktopovom móde” vďaka dizajnu kde sú všetky najdôležitejšie konektory a porty na zadnej strane, tak aby nezavadzali.

ALIENWARE 15 JE PRE PRAVÝCH GAMEROV

Alienware 15 bol vylepšený, tak aby dal hráčom nástroje, ktoré potrebujú aby mohli byť najlepší.

Killer ™ Wireless: Killer doubleshot ™ Pro poskytuje káblové a bezdrôtové nastavenia siete, ktorá uprednostňuje internetovú prevádzku a dátový tok aplikácií, ktoré sú pre vás najdôležitejšie.

Thunderbolt Type-C port: Modernizovaný s širokou využiteľnosťou. Multi-použitie portu umožňuje použitie ako USB 3.1 portu s 10 Gb prenosom dát alebo ako Thunderbolt port s prenosom 40Gbps alebo ako Display Port umožňujúci pripojiť rôzne monitory podporujúce protokol DP.

Alienware grafický zosilňovač: Umožňuje budúce rozšírenie grafickéj karty takmer bez obmedzení a taktiež 4-portový USB 3.0 rozbočovač pre väčšie množstvo periférií. Pridali sme PCIe x4 Gen 3 spojenie s vyhradenou kapacitou pre pripojenie, ktorý je lepší dokonca aj ako Thunderbolt.

Získať výhodu: Solid-State Drive (SSD), aby sa vaša hra načítala rýchlejšie, aby vás neotravoval prakticky žiadny hluk a menej zlyhaní, pretože nemajú žiadne pohyblivé časti. Tichší systém znamená, že môžete lepšie určiť v každom kroku čo váš nepriateľ robí.

Dlhšia výdrž na batériu: Nový Alienware 15 dosahuje až 11 hodinovú výdrž na jedno nabitie (testované s 99Whr batériou a FHD displejom).

ZAŽITE PLNÉ SPEKTRUM

AlienFX využíva 20 rôznych farieb pre vytvorenie viac ako 80 miliárd unikátnych tém čím dá vášmu stroju viac osobný pohľad. AlienFX je podporovaný na viac ako 130 tituloch, osvetlenie zóny môžu byť prispôsobené reagovať na veci, ktoré sa dejú v hre. Zapnutie, vypnutie alebo pulzujúce oznámenie prípadne jednoducho drží plnú farbu. Po dokončení motívu, môžete uložiť a nahrať ho na komunitnom webe Alienware Arena, kde sa môžete podeliť o svoju vlastnú tvorbu s ostatnými. A pre časy, keď chcete niečo menej vizuálne stimulujúce AlienFX vám umožní “zhasnutie” tým, že vyradí všetky svetelné efekty až kým ste pripravení znova ho zapnúť.

ALIENWARE COMMAND CENTER 4.6

AlienFusion: Nový režim Always Ready udrží systém v stave medzi spánkom a prebudením, takže najdôležitejšie programy môžu bežať na pozadí, zatiaľ čo stroj beží ticho a v režime s nižším výkonom.

AlienAdrenaline: Vďaka prispôsobiteľným herným a aplikačným možnostiam je výkonnostný systém optimalizovaný a monitorovaný výkonným nástrojom AlienAdrenaline, ktorý poskytuje užívateľom všetky nástroje, ktoré potrebujú, aby mohli byť o krok vpred pred konkurenciou.

Thermal Controls: Zmeniť nastavenie, sledovať vnútorné teploty a rýchlosti niektorých komponentov vnútri počítača pomocou modulu Active Thermals.

OC ovládanie: prevziať kontrolu nad pretaktovaním limitov pamäte a procesora s kontrolou OC. Monitorovať úroveň aktivity pamäti, meniť nastavenia za chodu a zapnúť / vypnúť automatický štart na jednom mieste. Môžete si vytvoriť svoj vlastný režim OC tým, že voľby upravíte voľby nastavení v časti “Customer Menu” v BIOSe OC.

KONEKTORY A PORTY

1. Type-A SuperSpeed USB 3.0 Port
2. RJ-45 Killer Networks e2500 Gigabit Ethernet Port
3. Mini-Display Port 1.2 (certified) Output
4. HDMI 2.0 Output
5. Thunderbolt™ 3 Port
6. Alienware Graphics Amplifier Port
7. Power/DC-in Jack
8. Noble Lock port (cable and lock sold separately)
9. Type-A SuperSpeed USB 3.0 Port
10.Type-A SuperSpeed USB 3.0 Port with PowerShare Technology
11. Headphone 1/8″ Port (retaskable for Microphone/Line-In analog audio input)
12. Audio Out 1/8″ Ports (Compatible with inline mic headset)

ROZMERY A HMOTNOSŤ

  1. Výška: 25,4mm
  2. Šírka: 389mm
  3. Hĺbka: 305mm
  4. Hmotnosť (priemerná): 3.49 Kg

Ďalšie informácie

Hmotnosť 3.49 kg
Rozmery 28.9 × 30.5 × 2.54 cm