Alienware 17

od: 1840,00€

NAVRHNUTÝ DEŠTRUOVAŤ

Zoznámte sa s novým VR READY notebookom Alienware 17 s technológiou Tobii Eye Tracking. Teraz s procesormi Intel® Core  7.generácie a s novou generáciou grafických kariet NVIDIA® GeForce® GTX 10-série alebo Radeon™ RX série.

  • 300 €
  • 400 €
  • 850 €
  • 49 €
  • 140 €
  • 340 €
  • 740 €
  • 150 €
  • 270 €
  • 420 €
  • 30 €
  • 130 €
  • 180 €
  • 230 €
  • 70 €
  • 130 €
  • 240 €
  • 520 €
  • 870 €
  • 240 €
  • 390 €

  Obvyklá dodacia doba 3 týždne od objednania.

Kategória: SKU: AW17

Popis

Alienware 17 so systémom Windows 10 – Zborte hranice a ponorte sa do hry s grafikou realistickejšou ako kedykoľvek predtým vďaka schopnosti multi-thread škálovacím možnostiam nového API DirectX 12.

Alienware 1, herný notebook

VIAC AKO ŠPIČKOVÁ TECHNOLÓGIA

Už nikdy sa nebudete pozerať na gaming rovnakým spôsobom. Jedinečné dvojica herných technológií ktorá urobí vaše oči ďalším ovládačom. Pozrite sa, prečo Alienware 17 s Tobi eye tracking technológiou dostal cenu CES 2017 Innovation Award.

Alienware 17 - pripravený na VR

DIZAJNOVANÝ PRE VIRTUÁLNU REALITU

Ponorte sa do virtuálnej reality s VR-READY notebookom, ktorý je Oculus Ready a taktiež s HTC Vive certifikáciou.

S technológiou NVIDIA® VRWorks dosahuje novú úroveň, ktorá dosahuje fyzicky realistické obrazy, zvuk, dotykové interakcie a simulované prostredie virtuálnej reality. S NVIDIA® GeForce® 10-série grafikou presahuje Alienware 17 všetky očakávania.

Konštrukcia Alienware 17

VYŠŠÍ VÝKON VO VNÚTRI AJ ZVONKU

Vyrobený z prvotriednych materiálov a s procesormi 7. generácie Intel® Core™ i7 a i7K-série. Alienware 17 je na vrchole evolúcie v oblasti vysoko výkonnej hernej technológie. Využili sme horčíkovú zliatinu pre vyššiu tuhosť, meď pre lepší výkon, eloxovaný hliník pre extra ochranu a oceľ pre hmatový komfort.  Vysoko kvalitný dizajn pre vysoko výkonné hranie. A s podporou až NVIDIA® GTX 1080i alebo AMD Radeon RX 470 grafikou, pretaktovateľné CPU až na 4.4GHz a vysokorýchlostné systémove pamäte DDR4 SDRAM schopné pracovať až na 2667 MHz. To všetko vám umožní zažiť hranie na úplne novej úrovni.

Tobii Eye Tracking

Nový revolučný spôsob, ako používať PC.

Softvér Tobii Aware umožňuje vytvárať nové herné funkcie pre absolútne unikátne užívateľské skúsenosti. Nechajte svoje oči ovládať a ponoríte sa ešte hlbšie do hry.

NIČ MEDZI VAMI A HROU

Veľká 17-palcová obrazovka s podporovaným rozlíšením FHD, QHD 120Hz a možnosťou rozlíšenia UHD – všetko s antireflexným povrchom.

Displej 17″ QHD 120Hz je navrhnutý pre najhladší herný zážitok s dobou odozvy 4-milisekundy, široké pozorovacie uhly a 400 nitov jasu. UHD panel ponúka 100% farebného gamutu, neuveriteľné a sýte farby (v porovnaní s 72% gamutu ponúkaného v paneloch QHD a FHD).

Technológia NVIDIA® G-Sync, k dispozícii na vybraných modeloch, prináša najhladší a najrýchlejší obraz, vďaka synchronizovanému zobrazeniu a obnovovacej frekvencii GPU GeForce® GTX, čo eliminuje trhanie obrazu a minimalizáciu chvenia a vstupného oneskorenia.

KLÁVESNICA AKO ŽIADNA INÁ

Zdokonalená Alienware TactX klávesnica, teraz s podporou n-key rollover, čo umožňuje viac ako 108-klávesové príkazy pre maximálnu akciu za minútu. Je to jediná klávesnica na notebooku s 2,2 mm zdvihom umožňujúca rýchlu reakciu na akékoľvek kľúčové údery. Oceľou vystužená zadná doska pre tuhosť a rovnomernú spätnú väzby so zárukou na až 10 miliónov úderov.

Vylepšený AlienFX zabezpečí unikátny vzhľad vášho stroja vďaka nastaviteľnému RGB LED osvetleniu. AlienFX osvetlenie je teraz podporované na viac ako 130 hrách s možnosťou vytvárať a sťahovať jedinečné témy.

SVOJOU KONŠTRUKCIOU A VÝKONOM ODROVNÁ KONKURENCIU.

Inovatívny kĺbový záves s konštrukciou posunutou viac dopredu umožňuje lepší tepelný manažment vzadu čo poskytuje celý rad výhod – ako tenší dizajn, lepšie vetranie, vyššiu kvalitu zvuku a organizáciu vonkajších portov – to všetko pre čo najlepší herný zážitok.

NAVRHNUTÝ TAK ABY ZOSTAL V CHLADE

Chladenie je navrhnuté tak aby sa systém zvládal uchladiť aj pri dlhodobej maximálnej záťaži, čo umožňuje hrať dlhšie bez poklesu výkonu. Celý ventilačný systém tak zvláda aj extrémny grafický tlak.

POČUŤ KAŽDÝ BOJOVÝ POKRIK

Vďaka vylepšenému dizajnu boli zabudované výkonnejšie reproduktory. Vylepšený audio výstup pre čistejší a ešte viac dramatický herný zážitok.

PORIADOK NA STOLE

Vyhnite sa prebytočným káblom v „desktopovom móde“ vďaka dizajnu kde sú všetky najdôležitejšie konektory a porty na zadnej strane, tak aby nezavadzali.

Alienware 17

ALIENWARE 17 PRE PRAVÝCH GAMEROV

Alienware 17 bol vylepšený, tak aby dal hráčom nástroje, ktoré potrebujú aby mohli byť najlepší.

Killer ™ Wireless: Killer doubleshot ™ Pro poskytuje káblové a bezdrôtové nastavenia siete, ktorá uprednostňuje internetovú prevádzku a dátový tok aplikácií, ktoré sú pre vás najdôležitejšie.

Alienware grafický zosilňovač: Umožňuje budúce rozšírenie grafickéj karty takmer bez obmedzení a taktiež 4-portový USB 3.0 rozbočovač pre väčšie množstvo periférií. Pridali sme PCIe x4 Gen 3 spojenie s vyhradenou kapacitou pre pripojenie, ktorý je lepší dokonca aj ako Thunderbolt.

Thunderbolt Type-C port: Modernizovaný s širokou využiteľnosťou. Multi-použitie portu umožňuje použitie ako USB 3.1 portu s 10 Gb prenosom dát alebo ako Thunderbolt port s prenosom 40Gbps alebo ako Display Port umožňujúci pripojiť rôzne monitory podporujúce protokol DP.

Získať výhodu: Solid-State Drive (SSD), aby sa vaša hra načítala rýchlejšie, aby vás neotravoval prakticky žiadny hluk a menej zlyhaní, pretože nemajú žiadne pohyblivé časti. Tichší systém znamená, že môžete lepšie určiť v každom kroku čo váš nepriateľ robí.

Dlhšia výdrž na batériu: Nový Alienware 17 sa dodáva s 68Whr batériou alebo voliteľnou 99Whr batériou. Poskytuje tak maximálne množstvo energie aké nenájdete v žiadnom inom notebooku. Zaručí dlhšiu dobu nepretržitého hrania. Dosahuje až 10 hodinovú výdrž na jedno nabitie (testované s 99Whr batériou a FHD displejom).

ZAŽITE PLNÉ SPEKTRUM

AlienFX využíva 20 rôznych farieb pre vytvorenie viac ako 80 miliárd unikátnych tém čím dá vášmu stroju viac osobný pohľad. AlienFX je podporovaný na viac ako 130 tituloch, osvetlenie zóny môžu byť prispôsobené reagovať na veci, ktoré sa dejú v hre. Zapnutie, vypnutie alebo pulzujúce oznámenie prípadne jednoducho drží plnú farbu. Po dokončení motívu, môžete uložiť a nahrať ho na komunitnom webe Alienware Arena, kde sa môžete podeliť o svoju vlastnú tvorbu s ostatnými. A pre časy, keď chcete niečo menej vizuálne stimulujúce AlienFX vám umožní „zhasnutie“ tým, že vyradí všetky svetelné efekty až kým ste pripravení znova ho zapnúť.

ALIENWARE COMMAND CENTER 4.6

AlienFusion: Nový režim Always Ready udrží systém v stave medzi spánkom a prebudením, takže najdôležitejšie programy môžu bežať na pozadí, zatiaľ čo stroj beží ticho a v režime s nižším výkonom.

AlienAdrenaline: Vďaka prispôsobiteľným herným a aplikačným možnostiam je výkonnostný systém optimalizovaný a monitorovaný výkonným nástrojom AlienAdrenaline, ktorý poskytuje užívateľom všetky nástroje, ktoré potrebujú, aby mohli byť o krok vpred pred konkurenciou.

Thermal Controls: Zmeniť nastavenie, sledovať vnútorné teploty a rýchlosti niektorých komponentov vnútri počítača pomocou modulu Active Thermals.

OC ovládanie: prevziať kontrolu nad pretaktovaním limitov pamäte a procesora s kontrolou OC. Monitorovať úroveň aktivity pamäti, meniť nastavenia za chodu a zapnúť / vypnúť automatický štart na jednom mieste. Môžete si vytvoriť svoj vlastný režim OC tým, že voľby upravíte voľby nastavení v časti „Customer Menu“ v BIOSe OC.

KONEKTORY A PORTY

1. Type-A SuperSpeed USB 3.0 Port
2. RJ-45 Killer Networks e2400 Gigabit Ethernet Port
3. Mini-Display Port 1.2 (certified) Output
4. HDMI 2.0 Output
5. Thunderbolt™ 3 Port
6. Alienware Graphics Amplifier Port
7. Power/DC-in Jack
8. Noble Lock port (cable and lock sold separately)
9. Type-C SuperSpeed USB 3.0 Port
10. Type-A SuperSpeed USB 3.0 Port with PowerShare technology
11. Headphone 1/8″ Port (retaskable for Microphone/Line-In analog audio input)
12. Audio Out 1/8″ Ports (Compatible with inline mic headset)

ROZMERY A HMOTNOSŤ

 1. Výška: 29,9mm
 2. Šírka: 424mm
 3. Hĺbka: 332mm
 4. Hmotnosť (priemerná): 4.42 Kg

Ďalšie informácie

Hmotnosť 4.42 kg
Rozmery 29.9 x 424 x 332 cm