Alienware 7.1. Gaming Headset – AW510H (Lunar Light)

75,00

Nechajte sa pohltiť svojimi hrami vďaka hernej náhlavnej súprave Alienware AW510H vo farbe “Lunar Light” a predstavte si priestorový zvuk 7.1 pomocou technológie Alienware Immersive Audio.

Nie je na sklade

Kategórií: Katalógové číslo: AW510H-Light Značky:

Popis

Alienware 7.1. Gaming Headset – AW510H (Lunar Light) 2Zdokonaľte svoje zameranie

Ponorte sa do akcie: Ponorte sa o krok pred svojho súpera pomocou pohlcujúceho 7.1-kanálového virtuálneho priestorového zvuku, ktorý vám pomôže ešte viac zapojiť do hry.

Vypočujte si každý detail:
 Každé stretnutie znie lepšie s našimi najlepšími vo svojej triede prispôsobenými ovládačmi 50 mm 20 Hz-40 KHz pre zvuk s vysokým rozlíšením.

Aké výherné zvuky sú:
 Vypočujte si nepriateľa skôr, ako vás počujú, a to aj z diaľky, pomocou technológie Alienware Immersive Audio. Vďaka našim najlepšie vyladeným vodičom vo svojej triede, akustickým komorám navrhnutým na mieru a pohodlným koncovkám do uší, ktoré vám poskytujú širšie a dynamickejšie zvukové scenérie v boji aj vonku.

Naplánujte si ďalší krok: Znížte rozptýlenie so zvýšenou izoláciou hluku poskytovanou pohodlnými koženkovými náušnicami, aby ste sa mohli sústrediť na svoje hranie.

 


Alienware 7.1. Gaming Headset – AW510H (Lunar Light) 3Bitka v pohodlí

Hrajte celé hodiny s odpruženou čelenkou a pohodlnými koncovkami do uší. Hybrid pamäťovej peny, športovej tkaniny a koženky poskytuje optimálne chladenie a pohodlie, zatiaľ čo kultový dizajn Alienware Legend Design vyzerá elegantne s nevystavenými výsuvmi a výsuvným mikrofónom, ktorý vytvára krásny, plynulý obrys. Teraz môžete zostať v pohode a pohodlne pri dobytí.


Alienware 7.1. Gaming Headset – AW510H (Lunar Light) 4Zamerajte sa na akciu

Zmeňte svoje vybavenie: Ponorte sa do problémov pomocou nástrojov, ktoré vám pomôžu vykonávať bez ohľadu na vašu platformu, s vymeniteľným 3,5 mm káblom a odpojiteľným pripojením USB.

Prevezmite velenie: Komunikujte jasne na našom výsuvnom mikrofóne s certifikátom Discord a TIA-920 so zrušením šumu, ktorý vášmu tímu pomôže počuť vás v kritických okamihoch.


Alienware 7.1. Gaming Headset – AW510H (Lunar Light) 5

Rozmery a hmotnosť

Výška: 202,00 mm | Šírka 216,70 mm | Hĺbka: 4,1 „(104,20 mm) | Štartová váha: 0.81lb (370 g),