Alienware AREA 51m – KONFIGUROVATEĽNÝ

Od: 2299,00

Alienware Area 51m je revolučný 17-palcový herný notebook, ktorý ponúka procesor Intel® Core™ 10. generácie pre stolové počítače a grafickú kartu NVIDIA® GeForce RTX™ s možnosťou inovácie a pretaktovania, a ešte aj šasi z horčíkovej zliatiny.

Nie je na sklade

Kategória: , Katalógové číslo: AW-AREA-51m Značky:

Popis

Alienware Area 51m sa nepodobá na žiadne mobilné herné zariadenie, ktoré bolo doteraz vytvorené. Poskytuje skutočný herný zážitok ako na stolovom počítači, ktorý je teraz dostupný vo forme notebooku. Pýši sa výkonom stolového počítača, umožňuje inováciu procesora a grafickej karty. Má vylepšený systém chladenia a špičkový revolučný dizajn.

PODSTATNÁ ZMENA PRE HRÁČOV

Alienware Area-51m sa nepodobá na žiadne mobilné herné zariadenie, ktoré bolo doteraz vytvorené. Skutočný zážitok ako v prípade stolového počítača je teraz dostupný vo forme notebooku, ktorý sa pýši výkonom stolového počítača, umožňuje inováciu procesora a grafickej karty a vylepšený systém chladenia a špičkový a revolučný dizajn.

Alienware AREA 51m - KONFIGUROVATEĽNÝ 12

VÝKON STOLOVÉHO POČÍTAČA V NOTEBOOKU

Notebook Area-51m ponúka množstvo prvenstiev v oblasti špičkového výkonu aj výdrže batérie. Je to náš historicky prvý notebook Alienware s 8-jadrovými, 16-závitovými procesormi Intel®, vďaka ktorým je na úplne inej výkonnostnej úrovni ako ostatné hráčske notebooky. Počítač ponúka procesory pre stolové počítače, pričom procesor vie podať až 125 % menovitého výkonu, čo umožňuje špičkové pretaktovanie. Výsledkom je vyšší výkon pre megatasking, hry s vysokými nárokmi na procesor a každodenné aplikácie.

Ponorte sa do hry so živými farbami bez prerušenia vďaka grafike NVIDIA® GeForce RTX™ s plným výkonom a možnosťou pretaktovania až do 30 W, a to všetko na pohlcujúcom 17-palcovom displeji G-SYNC s rozlíšením Full HD a frekvenciou 144 Hz. Používatelia môžu pretaktovať svoje nastavenia prostredníctvom novej aplikácie Alienware Command Center.

Area-51m je zároveň aj náš prvý notebook Alienware, ktorý podporuje pamäť DDR4 až do 64 GB, aby ste mali dostatok pamäte RAM aj pre tie najnáročnejšie úlohy.

Alienware AREA 51m - KONFIGUROVATEĽNÝ 13MIMORIADNE MOŽNOSTI INOVÁCIE AREA 51m

Hráči sa vyjadrili, že im v herných notebookoch chýbajú väčšie možnosti na vylepšenie výkonu grafického procesora a procesora.

Na to sa myslelo pri navrhovaní zariadenia Area-51m. Hráči tak konečne získali výkon porovnateľný s najvýkonnejšími stolovými počítačmi a zároveň môžu využívať najnovšie technológie od spoločnosti NVIDIA®, ako sú sledovanie lúčov, DLSS a vylepšené vykresľovanie grafiky umelou inteligenciou.

Procesor je možné inovovať pomocou štandardných procesorov z triedy stolových počítačov, zatiaľ čo grafický procesor je možné inovovať výmenou integrovaného grafického modulu alebo pomocou grafického zosilňovača Alienware.

 

Alienware AREA 51m - KONFIGUROVATEĽNÝ 14

POKROČILÉ CHLADENIE ALIENWARE CRYO-TECH

Naša pokročilá tepelná technológia Advanced Alienware Cryo-Tech v2.0 optimalizuje chladenie súčastí, vďaka čomu sa maximalizuje celkový výkon a notebook ostáva chladný na dotyk. Pozrime sa bližšie na naše inovatívne riešenie chladenia.

Dizajnové prúdenie s duálnym nasávaním a vypúšťaním vzduchu: Šasi počítača Area-51m s dvomi ventilátormi kladie do popredia výkon. Chladný vzduch sa nasáva cez vetracie otvory na spodnej a vrchnej strane a vypúšťa cez vetracie otvory na zadnej a bočnej strane, aby bolo zabezpečené optimálne chladenie základných súčastí. (Konfigurácia s procesorom Intel® Core™ i7-8700 a grafickou kartou NVIDIA® GeForce RTX™ 2060 nie je vybavená bočným odvetrávaním.)

Vysokonapäťový ventilátor: Ohňovzdorný ventilátor z polymérov z tekutých kryštálov má 0,2-milimetrové čepele, objímkové ložiská a trojfázové ovládanie ventilátora, takže dochádza k nižšiemu treniu a vzduch cirkuluje efektívnejšie. Ventilátory počítača Area-51m zaberajú priestor veľkosti 95 x 105 mm s hrúbkou od 19 do 21,5 mm a dokážu vytlačiť objem 25 kubických stôp za minútu v otvorených podmienkach – takýto výkon zvyčajne vidieť len pri stolových počítačoch.

Tepelné trubice vyrovnávajúce zaťaženie: Dynamika tepelnej aktivity pri hlavných súčastiach, ako sú grafický procesor a procesor, je rozumne distribuovaná na 8 mm a 6 mm kompozitné medené tepelné trubice. Špičkové konfigurácie ponúkajú až sedem tepelných trubíc.

Medené plechy: Prenosné počítače Area-51m dosahujú najlepšie povrchové teploty vo svojej triede, a to hlavne vďaka termoregulačnému modulu so štyrmi 0,15 mm medenými plechmi. Tie chránia pred teplom najdôležitejšie súčasti, aby mal systém vysokú výkonnosť a dlhú životnosť.

Tepelná kontrola: Technológia Cryo-Tech v2.0 zabezpečuje, že sa na 100 % využíva tepelná konštrukcia grafického procesora, a zároveň zaručuje, že hry náročné na výkon procesora dokážu tento vysoký výkon zužitkovať.

Mimoriadne tichý:  Chladiaci systém Area-51m je tak výkonný, že ho pri každodenných úlohách prakticky nie je počuť.

Alienware AREA 51m - KONFIGUROVATEĽNÝ 15

IKONICKÝ DIZAJN S MODERNÝM OSTRÍM

Notebook Alienware Area-51m zdvihol vďaka prelomovému dizajnu latku pre inovatívne inžinierstvo. Nový vzhľad inšpirovali naše prvotné dizajny a znamenal tak návrat k našej pôvodnej forme so základom v našich koreňoch.

Nový futuristický dizajn notebookov Area-51m odráža rôznorodú vyvíjajúcu sa povahu hráčov kdekoľvek: stelesňuje vysoký kontrast, ako aj dizajn zameraný na výkon so splývavou kostrou, naklonenými plochami, odvážnym osvetlením a slávnou termoreguláciou.

Odvážne osvetlenie: Najnovší vývoj osvetlenia AlienFX ponúka výrazný pruh svetla v zadnej časti, ktorý zvýrazňuje výkon systému a zároveň zachováva dokonalé možnosti prispôsobenia.

Tenký rám: Notebooky Area-51m majú výrazne zúžené okraje vďaka tenkému rámu s 3-kĺbovým úchytom. Tým sa znižuje hmotnosť, no pripojenie na základňu zostáva rovnako silné.

Plástový dizajn: Nový tepelný vzor ponúka šesťhranné vetracie otvory pre vylepšený prúd vzduchu, ktorý je o 47 % efektívnejší ako predchádzajúce konštrukcie, čo umožňuje vyšší výkon s chladným systémom.

Prémiový kryt: Jedinečný kryt zo zliatiny horčíka je pevnejší, no zároveň znižuje celkovú hmotnosť šasi. Vďaka tomu je vnútri zariadenia viac priestoru na vysokovýkonné súčasti.

Výber z dvoch farieb: Hráči si môžu vybrať nový futuristický vzhľad Mesačné svetlo, alebo zostať verní tradičnejšiemu tmavšiemu prevedeniu Tmavá strana mesiaca.

Alienware AREA 51m - KONFIGUROVATEĽNÝ 16

FUNKCIE PRE VÄČŠÍ ZÁŽITOK Z HRY

Klávesnica ako žiadna iná: Inovovaná klávesnica Alienware TactX podporuje technológiu N-key rollover, ktorá umožňuje viac ako 108 klávesových príkazov za minútu pre maximálnu efektivitu, a má zdvih klávesov 2,2mm, takže stlačenie ľubovoľného klávesa má rýchlu odozvu. Osvetlenie AlienFX pre každý kláves poskytuje prispôsobiteľné profily osvetlenia. S programovateľnými makro klávesmi môžete vytvoriť herné aj iné skratky pre viac než 150 herných titulov. Klávesnica TactX tiež obsahuje oceľovú zadnú platňu, aby bola pevnejšia a spätná väzba rovnaká pre každý kláves. To zaručuje až do 10 miliónov úderov a príjemnejšie používanie.

2,5 GB/s sieť Ethernet: Area-51m je náš úplne prvý systém so širokopásmovým pripojením siete Ethernet s rýchlosťou prenosu 2,5 GB/s, ktorý poskytuje hráčom 2,5x rýchlejšie pripojenie v porovnaní s bežným káblovým pripojením Ethernet. Získajú tak bleskurýchle prenosy prostredníctvom portu Killer E3000 siete Ethernet.

Port Thunderbolt™ Type-C: Port s mnohostranným využitím môžete použiť ako port USB 3.1, ktorý ponúka prenos údajov rýchlosťou 10 Gb/s, pripojenie Thunderbolt™ s rýchlosťou 40 Gb/s, a dokonca aj Display Port na pripojenie rôznych monitorov podporujúcich protokol DisplayPort.

Výnimočná výdrž batérie: Batéria s kapacitou až do 90 Wh poskytuje dlhšie nerušené hranie.

Začujte každý bojový pokrik: Vychutnajte si každý zvuk s najlepšími reproduktormi vo svojej triede na notebooku. Špičková podpora slúchadiel zaručuje vynikajúcu vernosť, zatiaľ čo technológia spracovania zvuku z väčšej diaľky vylepšuje výkon mikrofónu.

Alienware AREA 51m - KONFIGUROVATEĽNÝ 17

PORTY A SLOTY Area-51m

1. 2 porty SuperSpeed USB 3.1 Type-A | 2. Výstup HDMI 2.0 s výstupným portom HDCP 2.2 (podporuje rozhrania virtuálnej reality s priamou jednotkou) | 3. Výstupný port Mini-Display 1.4 (podpora NVIDIA G-SYNC) | 4. 1 port RJ45 Killer E3000 2,5 GB/s Ethernet, 10/100/1000/2500 Base-T, IPv6 | 5. Port grafického zosilňovača Alienware | 6. Duálne napájanie jednosmerným prúdom | 7. Port Thunderbolt™ 3 (podpora USB 3.1 a DisplayPort 1.2) | 8. Port SuperSpeed USB 3.1 Type-A Port s technológiou Powershare | 9. Globálny konektor na náhlavnú súpravu | 10. Konektor pre slúchadlá a mikrofón s možnosťou prepnutia

Alienware AREA 51m - KONFIGUROVATEĽNÝ 18

ROZMERY A HMOTNOSŤ Area-51m

1. Výška: vpredu 27,65 mm (1,09″), vzadu 31,2 mm (1,23″), maximálne 42 mm (1,7″) | 2. Šírka: 402,6 mm (15,85″) | 3. Dĺžka: 319,14 mm (12,565″) | Maximálna hmotnosť: 3,87 kg (8,54 lb)

Ďalšie informácie na www.alienware.com

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.