Alienware Gaming Headset – AW310H

59,00

Vylepšite svoju hernú výkonnosť s úplne novou káblovou náhlavnou súpravou Alienware Stereo Gaming 310H s ručne vyberanými, naladenými ovládačmi s priemerom 50 mm pre zvuk Hi-Res.

Nie je na sklade

Kategórií: Katalógové číslo: AW310H Značky:

Popis

Slúchadlá Alienware AW310HOstré, čisté a čisté

Vypočujte si každý detail: Každé stretnutie znie lepšie s našimi najlepšími vo svojej triede prispôsobenými ovládačmi 50 mm 20 Hz-40 KHz pre zvuk s vysokým rozlíšením.

Aké výherné zvuky sú: Vypočujte si nepriateľa skôr, ako vás uvidia, a to aj z diaľky, pomocou technológie Alienware Immersive Audio. Vďaka našim najlepšie vyladeným vodičom vo svojej triede, akustickým komorám navrhnutým na mieru a pohodlným koncovkám do uší, ktoré vám poskytujú širšie a dynamickejšie zvukové scenérie v boji aj vonku.

Naplánujte si ďalší krok: Znížte rozptýlenie so zvýšenou izoláciou hluku pomocou pohodlných koženkových chráničov sluchu, aby ste sa mohli sústrediť na svoju hru.


Bitka v pohodlí

Hrajte celé hodiny s odpruženou čelenkou a pohodlnými koncovkami do uší. Hybrid pamäťovej peny, športovej tkaniny a koženky poskytuje optimálne chladenie a pohodlie, zatiaľ čo kultový dizajn Alienware Legend Design vyzerá elegantne s nevystavenými výsuvmi a výsuvným mikrofónom, ktorý vytvára krásny, plynulý obrys. Teraz môžete zostať v pohode a pohodlne pri dobytí.


Zavolajte to

Prevezmite velenie: Komunikujte jasne na našom výsuvnom mikrofóne certifikovanom spoločnosťou Discord so zrušením hluku, ktorý vášmu tímu pomôže počuť vás v kritických okamihoch.


Rozmery a hmotnosť AW310H

Rozmery a hmotnosť

Výška: 202,00 mm | Šírka 216,70 mm | Hĺbka: 104,20 mm | Počiatočná hmotnosť: 0,77 libra (350 g) i