Alienware Graphics Amplifier

229,00

Alienware Graphics Amplifier

Nie je na sklade

Kategórií: Katalógové číslo: AWGAMP Značky:

Popis

HRA BEZ KOMPROMISOV S ALIENWARE GRAPHICS AMPLIFIER

Po celé roky, boli hráči nútení ku kompromisom. Mohli si vybrať kompaktný notebook pre jednoduchšiu mobilitu ale prísť o výkon a grafiku akú poskytne len herný desktop. A konečne existuje zariadenie, ktoré umožňuje mobilitu a zároveň výkon desktopu.

Nový Alienware Graphics Amplifier umožňuje, aby sa tvoj Alienware 13, 15 alebo 17 R2 notebook doma transformoval herný desktopovú stanicu. Hráči nikdy nemali tento stupeň flexibility a výkonu. Teraz záleží len na vás.

SKUTOČNÁ SILA TRANSFORMÁCIE

Palivo a oheň: Rozšír tvoje domáce hranie s Alienware grafickým zosilňovačom. Jednoducho zapoj a vychutnaj si maximálny herný zážitok vďaka možnosti pripojenia až troch monitorov. Zosilňovač obsahuje zabudovaný zdroj s výkonom až 460W pre PCI-Express x16 desktopovú grafickú kartu a taktiež 4x USB 3.0 porty pre ďalšie periférie.

OPANTAJ SVOJE ZMYSLY

Alienware grafický zosilňovač je vybavený podsvieteným ALIEN logom, ktoré podporuje všetky možnosti AlienFX. Nastav rôzne prechody farieb podsvietenia tak aby váš systém žiaril a blikal v tandeme s hrou – prispôsobiť svetelné tému cez Alienware Command Center.

Farebné prevedenie: Stealth black
Typ produktu: System bus extender
Porty: 4 x SuperSpeed USB 3.0
Rozširujúci slot: 1 (total) / 1 (free) x PCI Express x16 – full-length
Features: AlienFX Lighting Zones
Výkon: zdroj 460 Watt

Rozmery:
Šírka: 18,55 cm
Hĺbka: 40,955 cm
Výška: 17,35 cm

Hmotnosť: 3,5kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.