Zľava!

Herná klávesnica Alienware Advanced AW568

54,99

Herná klávesnica Alienware Advanced AW568

Nie je na sklade

Kategórií:

Popis

Nadpozemská krása

Ikonický dizajn Alienware obohatí vašu zostavu o ďalší odtieň pôsobivej krásy. Posuňte svoje hranie na vyššiu úroveň vďaka systému AlienFX – ide o systém osvetlenia RGB navrhnutý tak, aby vás priblížil k svetom, v ktorých hráte vďaka efektom dynamického osvetlenia. Prispôsobte si myš pomocou softvéru Alienware Control Center. Posuňte svoju hru na vyššiu úroveň prispôsobením špecifikácií priamo súvisiacich s hernou akciou.

Neuveriteľne presné stlačenia klávesov

Plynulé hranie:
Funkcie N-key rollover a Anti-ghosting na všetkých klávesoch a 5 programovateľných funkcií makro klávesov umožňujú učiť sa hrať na klávesnici ako na hudobnom nástroji. V každom súboji tak môžete vyhrávať vďaka reakčnému času na úrovni profesionála.

Získajte v každej hre konkurenčnú výhodu:
Hnedé klávesy sú navrhnuté špecificky pre hráčov – od začiatočníkov až po expertov. Poskytujú robustnú dotykovú spätnú väzbu s nízkou silou stlačenia a tichým spínaním.

Vyrobená pre rýchlu odozvu, navrhnutá pre pohodlie

Hrajte pohodlne celé hodiny vďaka odolným mechanickým spínačom, ktoré sa pýšia životnými cyklami 50 miliónov stlačení klávesov. Klávesnica je navyše vybavená tiež prispôsobiteľným ovládaním zvuku, tromi prispôsobiteľnými uhlami nožičiek a voliteľnou opierkou na dlane, ktorá sa pripája magnetickým mechanizmom.

Rozmery a hmotnosť
1. Výška: 34,8 mm (1,37”) bez nožičiek | 54,2 mm (2,13”) s nožičkami | 2. Šírka: 499 mm (19,65”) | 3. Hĺbka: 171,8 mm (6,76”) | Hmotnosť: 1 460 g (3,26 lb)

Vlastnosti
1. Ikonický dizajn Alienware s priestorovým osvetlením AlienFX 16.8M RGB Lighting
2. Hnedé mechanické klávesy
3. Životnosť 50 miliónov cyklov
4. Sila stlačenia 45 g
5. Hmatová sila 60 g
6. Vzdialenosť stlačenia 2 mm
7. Celková vzdialenosti posunu 4 mm
8. Čas návratu klávesu menej než 5 ms (pri rýchlosti ovládania 0,4 m/s)
9. Rýchlosť komunikácie 1 000 Hz (1 ms)
10. Funkcie Anti-Ghosting (bez blokovania stlačenia viacerých klávesov súčasne) a N-key rollover (individuálne snímanie každého klávesu)
11. 5 programovateľných funkcií makro klávesov so softvérovým záznamom
12. Kompletne programovateľné klávesy
13. 3 prispôsobiteľné uhly nožičiek
14. Multimediálne klávesy
15. Voliteľná opora na dlane (predávané samostatne)
Svet na dosah ruky

Mechanická herná klávesnica s hnedými spínačmi. Ponúka päť programovateľných funkcií makro klávesov a osvetlenie AlienFX™ s 2 zónami osvetlenia RGB.